Ceník

Ceník svatebních fotografií najdete po kliknutí na „nabídka“ – „svatby“

Ceník školních fotografií najdete po kliknutí na „nabídka“ – „školy a školky“

CENÍK BALÍČKŮ:

BRONZE: 1300,-Kč – v ceně 10ks vyretušovaných fotografií vypálených na CD + tisk fotografií ve velikosti 15x20cm

SILVER: 1700,-Kč – v ceně 15ks vyretušovaných fotografií vypálených na CD + tisk fotografií ve velikosti 15x20cm

GOLD: 2400,-Kč – v ceně 25ks vyretušovaných fotografií vypálených na CD + tisk fotografií ve velikosti 15x20cm

Fotografie nad rámec balíčku: 95,-Kč (v ceně fotka 15x20cm).

Časová náročnost focení je 1-3h  podle zvoleného balíčku a samozřejmě tématu.

PLATINA: luxusní pojetí fotografie. Jde o náročnou původní techniku ručního zhotovení fotografií z 30 let 19.století. Doporučuji na focení aktů. Bude se Vám věnovat vizážistka, která Vám upraví vlasy a nalíčí Vás. Focení trvá přibližně 1-2 hodiny a poté vybereme nejlepší záběr, který dostanete v luxusním rámu. Více informací najdete v záložce „platina“
Cena: 3200,-Kč.

U fotografování miminek je prostor i čas pro klid miminka, na kojení. K dispozici je přebalovací pult a v zimě můžeme zvýšit teplotu v místnosti.

Na focení si vezměte různé oblečení na převlečení, ať můžeme vybírat z typů fotopozadí, rekvizit, a tím budete mít pestřejší výběr fotografií. Můžete přinést i nějaké oblíbené hračky pro děti, nebo se fotit se svými domácími mazlíčky (pes,kočka).

Rekvizity na focení aktů, novorozenců i dětí mám. Postačí tedy sebou oblečení, nebo v případě fotografování dětí oblíbené hračky.

Spolupracuji s vizážistkou-kadeřnicí, která Vás na focení upraví (líčení a úprava vlasů). Vypadá to potom na fotografiích moc pěkně. Pokud Vám tedy na výsledku záleží, vřele doporučuji. Cena je 500,-Kč. (čas přibližně 1h).