Ceník

Ceník svatebních fotografií najdete po kliknutí na „nabídka“ – „svatby“

Ceník školních fotografií najdete po kliknutí na „nabídka“ – „školy a školky“

Termín zhotovení fotografií je 2-3 týdny od objednání, dle náročnosti úprav.

CENÍK FOTOGRAFOVÁNÍ:

Základní cena je 2600,-Kč. V ceně je 10ks vyretušovaných fotografií uložených na USB flash v plné kvalitě + tisk těchto fotografií ve velikosti 15x20cm. Fotografie si vybíráte sami, dle Vašeho vkusu, takže máte jen ty, které se Vám líbí.

Fotografie nad rámec balíčku: 170,-Kč (v ceně fotka 15x20cm + uložení na USB flash v plné kvalitě).

VIZÁŽ: Doporučuji využít nabídky vizáže pro dámy (líčení a úprava vlasů) především u focení aktů. Vypadá to potom na fotografiích moc pěkně. Pokud Vám tedy na výsledku záleží, vřele doporučuji. Cena je 1000,-Kč. (čas přibližně 1h).

Časová náročnost focení je 1-3h  podle zvoleného balíčku a samozřejmě tématu.

PLATINA: luxusní pojetí fotografie. Jde o náročnou původní techniku ručního zhotovení fotografií z 30 let 19.století. Doporučuji na focení aktů. V ceně je vizáž (líčení a úprava vlasů) Focení trvá přibližně 1-2 hodiny a poté vybereme nejlepší záběr, který dostanete v luxusním rámu. Více informací najdete v záložce „platina“
Cena: 5200,-Kč.

U fotografování miminek je prostor i čas pro klid miminka, na kojení. V zimě můžeme zvýšit teplotu v místnosti.

Na focení si vezměte různé oblečení na převlečení, ať můžeme vybírat z typů fotopozadí, rekvizit, a tím budete mít pestřejší výběr fotografií. Můžete přinést i nějaké oblíbené hračky pro děti, nebo se fotit se svými domácími mazlíčky (pes,kočka).

Rekvizity na focení aktů, novorozenců i dětí mám. Postačí tedy sebou oblečení, nebo v případě fotografování dětí oblíbené hračky.

Termín zhotovení fotografií je 2-3 týdny od objednání, dle náročnosti úprav.

Ceny jsou platné od 1.9.2023